04

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

 

THE THINGS YOU OUGHT TO KNOW BEFORE BOOKING AN APPOINTMENT

 

You'll have to pay a deposit in advance to validate your appointment for a pre-tattoo meet & greet, which we'll be discussing details of your design and tattoo appointment. ( Out of towners or foreigners travelling from far places will be exclusively informed via mail.)

With this pre-tattoo meeting I'll gather info and details about you and the design you have on your mind. Eventually I will prepare atleast 3 designs all will be priced individually. Revisions can be made withouth huge replications of the components of the original design. I will not send any designs via mail for you to check it out, If you are in town, you can come by the shop to see it personally, other than that you will not be able to see it.

I have an appointment a day so you'll have time to pick your design from the ones that I've prepared for you an make minor changes in it if you'd like to do. 

H O W   C A N   I   B O O K   A N   A P P O I N T M E N T

 

For bookings or any inquiries please contact me via okanuckun@gmail.com  with the information below!!

- Your idea with lyrical or visual referance

-.Picture the place you'd like to get it on your body, if you can mark it with a marker!
- Let me know of the dates you're available to get tattooed!

HOW DO YOU PRICE YOUR TATTOO

 

 The design cost is estimated by the exact size and complexity of the work. 

C A N   I   U S E   O N E   O F   Y O U R   D E S I G N S

 

Every design or tattoo I do is tailored for that individual, they're based on my clients lyrical and visual references. Doing a design for the second time or reproducing it is out of the question.

DO YOU HAVE A TRAVEL PLAN OR PARTİCİPATİNG 

A CONVENTİON  IN CLOSE FUTURE

 

Every design or tattoo I do is tailored for that individual, they're based on my clients lyrical and visual references. Doing a design for the second time or reproducing it is out of the question.

04

SIKCA SORULAN

SORULAR

RANDEVU ONCESİNDE BİLİNMESİ GEREKENLER

 

Öncelikle bir ön görüşme yaparak tasarım ve randevu tarihi hakkındaki detayları konusuyor ve bir kapora karşılığında randevu tarihini netleştiriyorum ( şehir veya yurtdışından gelecekler için ise ayrıntılı bir bilgi formu gönderilecektir. ) 

 

Bu görüşmede aldığım notlar ve sizden alacağım detaylar doğrultusunda randevu tarihinde 3 tasarım hazırlıyorum.Randevu öncesinde tasarımları mail yoluyla göndermiyorum.

 

Hergün sadece 1 randevu alıyorum ve bu randevu tarihi geldiğinde sizin için hazırlayacağım tasarımlar arasından istediğinizi seçebiliceğiniz  ve tasarımlar uzerinde tasarımın orjinal formuna zarar vermeden istediğiniz revizeyi yapabileceğiniz anlamına gelmektedir.

NASIL RANDEVU ALABİLİRİM

 

Öncelikle bir ön görüşme yaparak tasarım randevu tarihi ve diğer detaylar hakkında bilgi veriyor ve randevu tarihini netleştiriyoruz.
Sehirdışı veya diğer ülkelerden gelecekler için ayrıntılı bir bilgi mailini size göndereceğim ve ön görüşmede konusulacak tüm detayları mail üzerinden tamamlayacağız.)

Öngörüşme sonrasında sizden aşşagıdaki soruları size mail olarak göndereceğim cevap vermenizi isteyeceğim.

- Öncelikle benim işlerimden en sevdiklerinizi yollamanızı isteyeceğim.Bu fotoğrafları gönderirken tasarımların sevdiğiniz ve sevmediğiniz kısımlarından veya tasarımların sizde olusturdugu fikirlerden bahsedebilirseniz sizi daha iyi anlamamı saglayacaktır.

 

- Sevdiğiniz diğer sanatcılardan örnekler olabilir.bu kısımda dövme sanatcılarının yanı sıra ressam . heykel tras. mimar veya müzisyen herhangi bir sanat dalından örnekler sunabilirsiniz.böylece sizin genel estetik zevklerinizi daha iyi anlayabilir ve tasarım olustururken bu fikirlerden faydalanabilirim.


- Bana dövmeyi istediğiniz bölgeyi bir kalemle işaretleyerek net bir fotoğraf atmanızı isteyeceğim.böylece fikrin bölgeyle olan uyumunu önceden görerek vucud üzerinde daha etkili bir kompozsiyon yaratabilirim.


- Bu kısımda ise sizden isteğim eğer dövmenizde bir hikaye var ise bunu benimle paylasmanız.bir hikaye olmasına gerek yok ama fikrin cıkıs noktası bile bu maddeye eklenebilecek fikirlerden birisidir.

tüm bu bilgileri bana randevu tarihinden en az 3 gün önce iletmenizi isteyeğim.Tüm bu bilgileri kontrol edeceğim ve size randevu tarihinden bu fikirlerden yola cıkarak hazırlanmış en az 5 tasarım fikri sunacagım.bu fikirlerden bazıları referans dövmelerinize yakın tasarımlar olurken bazıları ise bu fikirlerden yola cıkan daha unique fikirler olacaktır.
Randevu tarihinden önce KESİNLİKLE bir tasarım göndermiyorum.size tüm tasarımları randevu tarihinde göstereceğim ve üzerinde istedeğiniz degisikliklere yapabileceğimiz süremiz olacak bu konuda rahat olabilirsiniz ( :


Bana fikirlerinizi okanuckun@gmail.com adresinden yada direk olarak bu sayfanın contact bölümünden iletebilirsiniz.

DÖVME İÇİN NASIL BİR FİYATLANDIRMA YAPIYORSUNUZ

 

Her tasarım boyut ve detay özellikleri üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

YAPILMIS BİR DOVMENİZİ TEKRAR YAPARMISINIZ?

 

Her tasarımım tamamen kişilerin isteklerine üzerine kurulu ve içerisinde kişilerin belirttiği anlamları barındırmaktadır. 2. kez bu tasarımları ele almak söz konusu dahi degildir.

YAKIN ZAMANDA  MİSAFİR SANATCI OLARAK BULUNACAGINIZ SEHIRLERI NASIL OGRENEBILIRIZ?

 

Seyahat etmek ve bu ülkelerde dövme yapmak kesinlikle bu işin en keyif aldığım tarafı.Sık sık avrupa ve dünya ülkelerini ziyaret ederek oralarda misafir sanatçı olarak yer alıyorum ve bu planlar düzenli olarak web sitem,instagram ve facebook sayfamdan duyuruyorum.

 

328 Broome Street, New York NY 10002 , USA 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon